• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WiadomościKolejne spotkanie wirtualne na czacie Drukuj Email
W dniu 21 czerwca 2010 r. (poniedziałek) w pokoju "Edukacja" w godz. 18.00 - 20.00  odbędzie się wirtualne spotkanie z Ekspertem FZZ - Sławomirem Wittkowiczem - przewodniczącym Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ. Wirtualne spotkanie dostępne będzie na stronie internetowej pod następującym linkiem: http://www.csik.org.pl/czat/12/
 
Spotkanie związków oświatowych z Ministrem Włodkowskim Drukuj Email
7 czerwca 2010 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie oświatowych związków zawodowych zrzeszonych w Forum Związków Zawodowych z Ministrem Zbigniewem Włodkowskim oraz kierownictwem Departamentu Zwiększania Szans Edukacyjnych MEN. Spotkanie odbyło się z inicjatywy FZZ i uczestniczyli w nim: Sławomir Wittkowicz (przewodniczący Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ, przewodniczący WZZ „Solidarność – Oświata”), Tadeusz Pisarek (członek Zarządu Głównego FZZ, przewodniczący NSZZ Pracowników Schronisk dla Nieletnich i Zakładów Poprawczych), Maria Płotczyk (członek ZG FZZ, przewodnicząca ZZ „Rada Poradnictwa”) oraz Urszula Moszczyńska (ekspert FZZ).
Więcej…
 
"Efektywny Dialog" w CSiK Drukuj Email
W dniach 10 i 11 czerwca 2010 r. odbyło się szkolenie w ramach projektu Centrum Szkoleń i Konsultacji pod nazwą "Efektywny Dialog". W pierwszym dniu szkolenie prowadziła pani Anna Majchrzak - mediator z Listy Krajowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W dniu następnym szkolenie prowadził szef działu prawnego Forum Związków Zawodowych Andrzej Jankowski.
Więcej…
 
Spotkanie z Ministrem Bonim Drukuj Email
W dniu 10 czerwca 2010 r. odbyło się spotkanie Przewodniczącego Forum Związków Zawodowych Tadeusza Chwałki z Ministrem Michałem Bonim, Przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. Na spotkaniu omówiono m.in. kwestie dotyczące budżetu państwa, ubezpieczeń społecznych, a także dalszą współpracę z Forum ZZ. Ustalono też, że po 20 czerwca 2010 r. odbędzie się spotkanie Ministra Boniego z Prezydium FZZ.
 
Na czacie Sławomir Wittkowicz Drukuj Email
Na czacie Sławomir WittkowiczKolejne spotkanie na czacie na portalu CSiK odbędzie się 31 maja br. (poniedziałek) ze Sławomirem Wittkowiczem - przewodniczącym biura branży nauki, oświaty i kultury - pokój "Edukacja". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 w pokoju "Edukacja" i będzie trwać do godziny 21:00.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 461 462 463 464 465 466 467 468 Następna > Ostatnie >>

Strona 467 z 468