• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WiadomościSpotkanie ZZ komunkacji i transportu działających w FZZ Drukuj Email
W dniu 2 września br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie doszło do spotkania następujących organizacji związkowych komunikacji i transportu, działających w Forum Związków Zawodowych:
Więcej…
 
Trwają trzydniowe obrady Prezydium FZZ Drukuj Email
Trwa trzydniowe posiedzenie Prezydium Forum Związków Zawodowych, które rozpoczęło się wczoraj. W dniu dzisiejszym i jutrzejszym posiedzenie połączone jest ze spotkaniem z przedstawicielami Zarządów Wojewódzkich FZZ.
 
Spotkanie dot. płac nauczycieli Drukuj Email
Dzisiaj kolejny dzień negocjacji w sprawie podwyżek w oświacie w 2011 r. Rozmowy rozpoczęły się o godz. 13:00. W spotkaniu z ministrem Michałem Bonim biorą udział przedstawiciele Branży Nauki, Oświaty i Kultury Forum Związków Zawodowych.
 
Szkolenie CSiK "Efektywny Dialog" Drukuj Email
W dniach 24-25 sierpnia 2010 r. odbyło się w siedzibie FZZ w Bydgoszczy kolejne szkolenie Centrum Szkoleń i Konsultacji pt. "Efektywny Dialog".
Więcej…
 
Prywatne znaczy lepsze? "Debata Trójstronna" w TVP Info Drukuj Email
21 sierpnia 2010 r. na antenie TVP Info odbyła się emisja programu "Debata Trójstronna", którego gośćmi byli tym razem ze strony związkowej Zygmunt Mierzejewski (Wiceprzewodniczący Forum Związków Zawodowych) oraz Andrzej Chwiluk (OPZZ), ze strony pracodawców Grażyna Piotrowska-Oliwa (wiceprezydent Pracodawców RP) oraz Jacek Adamski (PKPP "Lewiatan"), zaś stronę rządową reprezentował Wiceminister Skarbu Państwa Mikołaj Budzanowski.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 461 462 463 464 465 466 467 468 Następna > Ostatnie >>

Strona 463 z 468