• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WiadomościPodziękowania za udział w manifestacji Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 4.25 na 5)
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w dniu 22 września 2010 r. wzięli udział w manifestacji w Warszawie. Pokazaliśmy, że zjednoczeni stanowimy siłę, której nie można lekceważyć.
Więcej…
 
Spotkanie na czacie - Sławomir Wittkowicz Drukuj Email
29 września br. (środa) odbędzie się kolejne spotkanie z Ekspertem FZZ na czacie. Na Państwa pytania odpowie Sławomir Wittkowicz - Przewodniczący Branży nauki, oświaty i kultury FZZ - pokój "Edukacja".  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie trwało do godziny 20:00.
Więcej…
 
Demonstracja pracowników sfery budżetowej Drukuj Email
(8 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)
Punktualnie o godz. 12:30 z Placu Piłsudskiego w Warszawie wyruszyła demonstracja związkowców sfery budżetowej zorganizowana wspólnie przez Forum Związków Zawodowych, NSZZ "Solidarność" i OPZZ. W proteście wzięły udział związki zawodowe sektora budżetowego należące do naszej centrali: NSZZ Policjantów, NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej, NSZZ Pracowników Pożarnictwa, NSZZ Pracowników Policji, Związek Zawodowy Pracowników Policji oraz Związek Zawodowy Pracowników Egzekucji Administracyjnej, Federacja Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych i Krajowy Związek Zawodowy Inspektorów Kontroli ZUS.
Więcej…
 
Spotkanie na czacie - Anna Majchrzak Drukuj Email
1 października br. (piątek) odbędzie się kolejne spotkanie z Ekspertem FZZ na czacie. Na Państwa pytania odpowie Anna Majchrzak - Specjalista ds. dialogu społecznego - pokój "Dialog społeczny". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00.
Więcej…
 
Apel Forum Związków Zawodowych: Pokażmy że jesteśmy razem!!! Drukuj Email
(10 głosów, średnia ocena 3.80 na 5)
Prezydium Forum Związków Zawodowych zwróciło się z apelem do organizacji członkowskich FZZ o rozpowszechnienie informacji o terminie i miejscu manifestacji pracowników sfery budżetowej oraz o czynny i liczny w niej udział. Publikujemy stanowisko FZZ w tej sprawie.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 461 462 463 464 465 466 467 468 Następna > Ostatnie >>

Strona 462 z 468