• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WiadomościPosiedzenie Prezydium FZZ Drukuj Email
Dziś rozpoczęło się posiedzenie Prezydium Forum Związków Zawodowych. Posiedzenie potrwa do jutra do godz. 12:00.
 
Relacja z konferencji o poszanowaniu godności w pracy Drukuj Email
Na ogólnopolskim portalu Państwowej Inspekcji Pracy www.pip.gov.pl pojawiła się relacja z konferencji na temat godności w pracy, której PIP wraz z Forum Związków Zawodowych była współorganizatorem.
Więcej…
 
Pismo Przewodniczącego FZZ Tadeusza Chwałki do Wicepremiera Waldemara Pawlaka Drukuj Email
(6 głosów, średnia ocena 3.17 na 5)
Publikujemy pismo Przewodniczącego Forum Związków Zawodowych Tadeusza Chwałki do Przewodniczącego Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych Wicepremiera Waldemara Pawlaka.
Więcej…
 
Strona społeczna: Stanowcze "NIE" dla pozorów dialogu społecznego Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 3.67 na 5)
Publikujemy Stanowisko z dnia 1 października br. Przedstawicieli trzech central reprezentatywnych - Członków Zespołu Doraźnego ds. pracowników samorządowych oraz slużby cywilnej TK ds. Społeczno-Gospodarczych.
Więcej…
 
O godności pracownika dyskutowano w Bydgoszczy Drukuj Email
O poszanowaniu godności w pracy i walce z mobbingiem oraz dyskryminacją dyskutowało ponad stu przedstawicieli związków zawodowych i Inspekcji Pracy na zorganizowanej przez Forum Związków Zawodowych oraz Państwową Inspekcję Pracy konferencji, która odbyła się 28 września br. w Bydgoszczy i była inauguracją projektu realizowanego przez FZZ i PIP pod nazwą „Poszanowanie godności w pracy”.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 461 462 463 464 465 466 467 468 Następna > Ostatnie >>

Strona 461 z 468