• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Aktualności
Konferencja podsumowująca realizację projektu LCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 05 Listopad 2012 09:02
alt30 października 2012 r. w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu Lokalne Centra Informacji FZZ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Poprzedziło ją spotkanie redakcyjne biuletynu e-Nasze Nowe Forum, które miało miejsce 29 października 2012 r.
Więcej…
 
Zapytanie ofertowe NR 6.4 /LCI FZZ/2011/ZO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 01 Marzec 2012 12:26
altW związku z realizacją przez Forum Związków Zawodowych projektu „Lokalne Centra Informacji FZZ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Priorytetu V. Dobre rządzenie, Działania 5.5. Rozwój dialogu społecznego, Poddziałania 5.5.2. Wzmocnienie uczestników dialogu społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zapraszamy do złożenia oferty w zakresie świadczenia doradztwa prawnego według specyfikacji, wskazanej w pkt II niniejszego zamówienia.
Więcej…
 
Szkolenie dla pracowników LCI FZZ oraz harmonogram pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 18 Listopad 2011 13:43
altW dniach 24-26 listopada 2011 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie pt. Kompetencje kluczowe. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Lokalne Centra Informacji FZZ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowane jest do pracowników Lokalnych Centrów Informacji Forum Związków Zawodowych.
Więcej…
 
Spotkanie z cyklu Cafe Forum w Jarosławiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 31 Październik 2011 06:43
altW dniu 28.10.2011 r. w hotelu Asticus w Jarosławiu odbyło się pierwsze na podkarpaciu spotkanie z cyklu Cafe Forum zorganizowane w ramach programu „Lokalne Centra Informacji Forum ZZ”. W spotkaniu uczestniczyli związkowcy z OZZ Ratowników Medycznych z Jarosławia i Przemyśla - w tym Przewodniczy Zarządu Regionu Podkarpacie OZZ Ratowników Medycznych Marek Janowski i Przewodniczący Komisji Zakładowej OZZ RM w Centrum opieki Medycznej w Jarosławiu Tomasz Pelc, wspólnie z Przewodniczącym ZW Forum ZZ Lesławem Cuprysiem dyskutowali nad prowadzonym przez ich organizacje akcjach protestacyjnych.
Więcej…