• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
O projekcie
Projekt "Naprzeciw restrukturyzacji" - dokumenty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 30 Wrzesień 2011 04:41
altW rozwinięciu publikujemy regulamin szkoleń i seminariów w ramach Projektu "Naprzeciw restrukturyzacji" i inne dokumenty.
Więcej…
 
"Naprzeciw restrukturyzacji" - szczegóły Projektu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011 09:52
altPrzypominamy, że od maja 2011 r. Forum Związków Zawodowych podjęło się realizacji Projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Naprzeciw restrukturyzacji”. Projekt kierowany jest do członków związków zawodowych zrzeszonych w FZZ oraz organizacji pracodawców pochodzących z zakładów potencjalnie zagrożonych zwolnieniami z powodów procesów restrukturyzacyjnych. W rozwinięciu szczegóły Projektu oraz załączniki.
Więcej…
 
Projekt "Naprzeciw restrukturyzacji" PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 4.00 na 5)
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 24 Maj 2011 04:41
Projekt „Naprzeciw restrukturyzacji” powstał, by umożliwić firmom i pracownikom podjęcie wyzwań wobec restrukturyzacji. Uczestnicząc w nim, dowiesz się: jak szukać rozwiązań korzystnych dla firmy i załogi, jak podnieść konkurencyjność firmy, jak wesprzeć pracowników, którzy chcą się przekwalifikować, jak wykorzystać swoje atuty na rynku pracy, jak planować niezbędne przekształcenia.  Zapraszamy do udziału przedstawicieli organizacji pracobiorców i  pracodawców, reprezentujących firmy zagrożone zwolnieniami w wyniku procesu restrukturyzacji.
Więcej…