• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Podziękowania za udział w manifestacji Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 4.25 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 24 Wrzesień 2010 15:37
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w dniu 22 września 2010 r. wzięli udział w manifestacji w Warszawie. Pokazaliśmy, że zjednoczeni stanowimy siłę, której nie można lekceważyć.
Więcej…
 
Demonstracja pracowników sfery budżetowej Drukuj Email
(8 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Środa, 22 Wrzesień 2010 18:04
Punktualnie o godz. 12:30 z Placu Piłsudskiego w Warszawie wyruszyła demonstracja związkowców sfery budżetowej zorganizowana wspólnie przez Forum Związków Zawodowych, NSZZ "Solidarność" i OPZZ. W proteście wzięły udział związki zawodowe sektora budżetowego należące do naszej centrali: NSZZ Policjantów, NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej, NSZZ Pracowników Pożarnictwa, NSZZ Pracowników Policji, Związek Zawodowy Pracowników Policji oraz Związek Zawodowy Pracowników Egzekucji Administracyjnej, Federacja Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych i Krajowy Związek Zawodowy Inspektorów Kontroli ZUS.
Więcej…
 
Apel Forum Związków Zawodowych: Pokażmy że jesteśmy razem!!! Drukuj Email
(10 głosów, średnia ocena 3.80 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 14 Wrzesień 2010 16:32
Prezydium Forum Związków Zawodowych zwróciło się z apelem do organizacji członkowskich FZZ o rozpowszechnienie informacji o terminie i miejscu manifestacji pracowników sfery budżetowej oraz o czynny i liczny w niej udział. Publikujemy stanowisko FZZ w tej sprawie.
Więcej…
 
Spotkanie ZZ komunkacji i transportu działających w FZZ Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Niedziela, 12 Wrzesień 2010 23:01
W dniu 2 września br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie doszło do spotkania następujących organizacji związkowych komunikacji i transportu, działających w Forum Związków Zawodowych:
Więcej…
 
Trwają trzydniowe obrady Prezydium FZZ Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 02 Wrzesień 2010 12:45
Trwa trzydniowe posiedzenie Prezydium Forum Związków Zawodowych, które rozpoczęło się wczoraj. W dniu dzisiejszym i jutrzejszym posiedzenie połączone jest ze spotkaniem z przedstawicielami Zarządów Wojewódzkich FZZ.
 
<< Początek < Poprzednia 211 212 213 214 215 216 Następna > Ostatnie >>

Strona 213 z 216