• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
CSiK zaprasza na czat Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Szkolenia CSiK
Wpisany przez Aneta Szydłowska   
Niedziela, 25 Kwiecień 2010 18:05
28 kwietnia br. w pokoju "Fundusze strukturalne" odbędzie się czat z Zygmuntem Mierzejewskim - wiceprzewodniczącym FZZ, przewodniczącym Zespołu Problemowego TK ds. funduszy strukturalnych UE. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00. Natomiast 29 kwietnia br. w pokoju "Doradztwo prawne" odbędzie się czat z Szefem działu prawnego FZZ - Andrzejem Jankowskim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00.  Z kolei 4 maja br. (wtorek) odbędzie się czat z Dominiką Staniewicz - Specjalistą ds. komunikacji i zarządzania  - pokój "Zarządzanie i komunikacja". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 14:00. Natomiast 5 maja br. (środa) na czacie zasiądzie  Anna Majchrzak - psycholog, trener - pokój "Dialog społeczny". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu. Konsultacje dostępne są na stronie www.csik.org.pl - zakładka "czat". Aby wziąć udział w rozmowach trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Osoby niezalogowane mogą się zarejestrować pod adresem www.csik.org.pl.

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...