• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
V EUROPEJSKI MEETING GOSPODARCZY Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Czwartek, 22 Październik 2015 07:44


21 października 2015 r. w Warszawie odbył się V Europejski Meeting Gospodarczy pt.: Pakiet Klimatyczno-Energetyczny 2020-2030. Kosztowna Ideologia Czy Pragmatyzm Gospodarczy. Forum Związków Zawodowych reprezentował Wiceprzewodniczący FZZ, Przewodniczący PZZ „Kadra” Dariusz Trzcionka.

Głównym celem konferencji była ocena Pakietu Klimatyczno-Energetycznego 2020-2030 (w wyborach i determinantach energetyki, w skutkach gospodarczych i społecznych) przez środowiska gospodarcze i przedstawicieli największych komitetów wyborczych oraz określenie obszarów zbieżnych stanowisk, które mogą stać się podstawą dla określenia doktryny polityki energetycznej Polski zapewniającej konkurencyjność polskiej gospodarce i bezpieczeństwo energetyczne.

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu konferencji poświęconych polityce klimatyczno-energetycznej Unii Europejskiej, organizowanych corocznie przez Krajową Izbę Gospodarczą. Do wystąpień i uczestnictwa w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele polskiej i europejskiej gospodarki, nauki, energetyki, ochrony środowiska, związków zawodowych, największych komitetów wyborczych, rządu i administracji publicznej.

 

Źródło: www.kadra.org.pl

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...