• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
SPOTKANIE WS. ORGANIZACJI RADY DIALOGU Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Środa, 05 Sierpień 2015 08:32

4 sierpnia 2015 r. w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych oraz pracodawców i strony rządowej poświęcone organizacji nowej Rady Dialogu Społecznego oraz Biura Rady.

Z ramienia Forum Związków Zawodowych w spotkaniu wzięła udział Anna Grabowska, doradca ds. społeczno-prawnych FZZ. Omawiano kwestie związane z regulaminem Rady, powołaniem zespołów problemowych i zakresu ich zadań, przygotowania nowego składu Rady, której członków będzie mianował Prezydent, wnioskami o tworzenie WRDS-ów.

Partnerzy uzgodnili też, że informacje na temat Rady i organizacyjnych obowiązków związanych z jej tworzeniem, także z tworzeniem Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego, zostaną przekazane partnerom oraz marszałkom województw i wojewodom z początkiem września.

Anna Grabowska

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...