• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
EKSPERCI UZGADNIAJĄ ZAPISY WSPÓLNEGO PROJEKTU ZMIAN WS. DIALOGU SPOŁECZNEGO Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Środa, 14 Styczeń 2015 06:49


13 stycznia 2015 r. w siedzibie Forum Związków Zawodowych w Warszawie spotkali się eksperci reprezentujący związki zawodowe i organizacje pracodawców - w celu przygotowania ostatecznej wersji wspólnego projektu ustawy regulującej zasady funkcjonowania dialogu społecznego w Polsce.

Przedstawiciele: BCC, FZZ, Konfederacji Lewiatan, NSZZ „Solidarność”, OPZZ, Pracodawców RP i ZRP uzgodnili ponad połowę zapisów projektu.

Forum Związków Zawodowych reprezentuje w pracach nad nową ustawą Anna Grabowska, doradca ds. społeczno-prawnych FZZ.

Zgodnie z wcześniejszym uzgodnieniem, prace prowadzone są w oparciu o wspólny projekt związkowy, do którego swoje uwagi zgłaszają organizacje pracodawców. Okazuje się, że, co do zasady, konsensus jest możliwy.

Kolejne, z założenia ostatnie na tym etapie prac, wspólne spotkanie ekspertów, odbędzie się 14 stycznia 2015 r., również w siedzibie FZZ.

 

Anna Grabowska

 

Fot.: https://www.flickr.com/photos/29233640@N07/9590785264/">** RCB ** / http://foter.com/">Foter / http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC BY

** RCB ** / Foter / CC BY

 Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...