• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WPŁYW REPREZENTACJI PRACOWNICZEJ NA KONKURENCYJNOŚĆ FIRMY Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Poniedziałek, 27 Październik 2014 14:26

„Reprezentacja pracownicza w przedsiębiorstwie i jej wpływ na efektywność działania firmy. Jak jest? Jak mogłoby być? Jak być powinno" - to temat konferencji zorganizowanej 27 października 2014 r. w Warszawie przez Business Centre Club.

Z ramienia Forum Związków Zawodowych w konferencji wzięła udział Anna Grabowska, doradca ds. Społeczno-Prawnych FZZ.

Tematem rozmowy była analiza reprezentacji pracowniczej w zakładach pracy. Dotyczy to przede wszystkim związków zawodowych i rad pracowników, ale nie tylko. Uczestnicy wymienili poglądy szukając odpowiedzi na pytanie czy reprezentacja pracownika wpływa pozytywnie na efektywność działania przedsiębiorstwa i w jakich okolicznościach tak się dzieje. Zastanawiano się czy interes firmy, przede wszystkim z punktu widzenia jej konkurencyjności, może iść w parze ze wzrostem poziomu satysfakcji pracowników, i jak to osiągnąć.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele związków zawodowych, organizacji pracodawców, resortów pracy i gospodarki, Państwowej Inspekcji Pracy, świata nauki i instytutów naukowych.

Anna Grabowska

 

 

Fot. https://www.flickr.com/photos/56380734@N05/8188708552/">aka Jens Rost / Foter / CC BY-SA

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...