• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
FORUM ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH NA TARGACH INNOWACYJNOŚCI Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Czwartek, 16 Październik 2014 09:01

 

Podczas targów "W kręgu innowacji", które odbyły się 16 października 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie FZZ zaprezentowało wyniki projektu "Spółki pracownicze - przepis na sukces".
Z badań wynika, że tematyka spółek pracowniczych i projekt znajdują się w centrum zainteresowania wielu grup społecznych i zawodowych. Udział w targach na zaproszenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odpowiada na te potrzeby.
Pomimo zakończenia projektu tematyka SP jest nadal aktualna. Potwierdza to szereg rozmów i pytań skierowanych do obecnych na targach koordynatora projektu Zygmunta Mierzejewskiego, eksperta merytorycznego Macieja Chudkiewicza oraz specjalistki ds. promocji Dominiki Szaniawskiej.
Zakończony projekt jest wyjątkowo pozytywnie oceniany przez instytucje decydujące o ocenie projektów unijnych, tj. m.in. Krajową Instytucją Wspomagającą, Krajowe Sieci Tematyczne, PARP i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

 

Galera foto:

Fot. D.Szaniawska, M. Chudkiewicz

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...