• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Specjaliście dobrze zapłacę PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Środa, 09 Kwiecień 2014 12:53

Warto podnosić kwalifikacje i uczyć się języków obcych, bo dla specjalistów jest coraz więcej dobrze płatnej pracy. W ofertach można wybierać i przebierać, a najlepsi mogą liczyć nawet na 20.000 zł brutto.

Polska kadra menadżerska zarabia coraz lepiej – średnio 15 885 zł brutto, wynika z najnowszego badania firmy rekrutacyjnej Antal International. Tyle płaci się na rynku dobrze wykształconym specjalistom z minimum dwuletnim doświadczeniem, sukcesami i znajomością rynku, na którym działają. Na dobre pensje mogą też liczyć prawnicy. Zarabiają średnio 10 492 zł brutto. Specjalistom od sprzedaży i marketingu rynek oferuje średnio 10 156 zł brutto. Najgorszej mają specjaliści z sektora administracyjnego i usług dla biznesu. W administracji płacą średnio 6196 zł brutto, a w usługach 5200 zł brutto.

Wbrew pozorom na super wynagrodzenia mogą liczyć osoby, które aplikują na najbardziej popularne stanowiska. W cenie są oczywiście stanowiska specjalistyczne, ale za wyszukiwanych specjalistów wcale nie płaci się więcej.

Biuro Prasowe FZZ