• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Drugi dzień związkowych manifestacji Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Debaty i polityce przemysłowej i służbie zdrowia

 

W drugim dniu związkowych manifestacji, tj. 12 września 2013 r. odbędą się pod Sejmem debaty eksperckie. Pierwsza będzie dotyczyła polityki gospodarczej, druga – służby zdrowia.

W debacie poświęconej polityce przemysłowej, rozpoczynającej się o godz. 11.00, Forum Związków Zawodowych reprezentować będą: Przewodniczący Porozumienia Związków Zawodowych KADRA Dariusz Trzcionka.

Natomiast uczestnikami debaty pt. „Zdrowie, system, pacjent, pracownik – misja czy zysk?”, która rozpocznie się o godz. 14.00, z ramienia FZZ udział wezmą: Przewodniczący OZZPiP Lucyna Dargiewicz, dr Ewa Wronikowska, dr Mirosław Feldman i dr Magdalena Rycak. Ta debata zostanie podzielona na trzy części. W pierwszej paneliści będą rozmawiali o systemie ochrony zdrowia w Polsce, w drugiej o sytuacji pacjentów, zaś w trzeciej - pracowników tej branży.

Moderatorką debaty o służbie zdrowia będzie, reprezentująca, Forum Związków Zawodowych, Lucyna Dargiewicz.

AG

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...