• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Wsparcie Forum Związków Zawodowych dla pikiety służb mundurowych Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

5 sierpnia 2013 roku odbyło się posiedzenie Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, podczas którego przyjęto ustalenia w sprawie dalszego przebiegu akcji protestacyjnej FZZSM i wysłuchania publicznego projektu ustawy ws. L-4 przewidywanego na 27 sierpnia br.

 

 

 

Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych zwróciła się do wszystkich krajowych komitetów protestacyjnych organizacji wchodzących w jej skład o podjęcie decyzji o udziale w pikiecie pod Sejmem RP w dniu 27 sierpnia 2013 r. od godz. 9.00 w trakcie ww. wysłuchania.

 

Przewodniczący Forum Związków Zawodowych Tadeusz Chwałka zwraca się do wszystkich członków FZZ o wsparcie postulatów służb mundurowych poprzez liczny udział w pikiecie w dniu 27 sierpnia br.

 

W obliczu problemów w polskim dialogu społecznym, u podłoża których leży ignorowanie większości postulatów i propozycji związkowych przez stronę rządową, powinniśmy być razem, wspierać słuszne racje różnych organizacji wchodzących w skład naszej Federacji!

Liczny udział członków FZZ w pikiecie i tym samym wsparcie służb mundurowych będzie też przekonującą zapowiedzią protestów trzech reprezentatywnych centrali związkowych, w tym Forum Związków Zawodowych, planowanych na wrzesień br.

 

Pełna treść komunikatu FZZSM w załączniku.


Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...