• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Święto Policji Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

 

Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI MAM PRZYJEMNOŚĆ PRZEKAZAĆ WSZYSTKIM POLICJANTKOM, POLICJANTOM ORAZ PRACOWNIKOM POLICJI - W IMIENIU FORUM ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH ORAZ WŁASNYM- SERDECZNIE ŻYCZENIA SPEŁNIENIA ZAWODOWEGO ORAZ SATYSFAKCJI Z PEŁNIENIA TRUDNEJ, ALE JAKŻE ZASZCZYTNEJ SŁUŻBY.
ŚWIĘTO POLICJI TO WSPANIAŁA OKAZJA BY PODZIĘKOWAĆ WAM ZA OFIARNĄ I PEŁNĄ POŚWIĘCENIA SŁUŻBĘ, ZA WYSIŁEK I TRUD ORAZ DZIAŁANIA, KTÓRYCH PODEJMUJECIE SIĘ W CODZIENNEJ PRACY. W TYM MIEJSCU GRATULUJĘ RÓWNIEŻ MĘSTWA I ODWAGI, SUMIENNOŚCI I PROFESJONALIZMU Z JAKIM PODCHODZICIE DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW.
ŻYCZĘ SAMYCH SUKCESÓW, DOBREGO ZDROWIA, POCZUCIA ZAWODOWEJ STABILIZACJI, OPTYMIZMU ORAZ SZCZĘŚCIA I OSOBISTEJ POMYŚLNOŚCI. NIECH WYKONYWANA PRZEZ WAS PRACA BĘDZIE ŹRÓDŁEM DUMY, A PRAWOŚĆ ŹRÓDŁEM SIŁY, KTÓRA POZWALA SŁUŻYĆ LUDZIOM.
ZE ZWIĄZKOWYM POZDROWIENIEM
PRZEWODNICZĄCY FORUM ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH
TADEUSZ CHWAŁKA

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...