• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Posiedzenie Prezydium ZW Forum ZZ woj. Podkarpackiego Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

W dniu 25.01.2013 r. w siedzibie ZW FZZ woj. podkarpackiego odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Prezydium ZW. W trakcie obrad Przewodniczący Lesław Cupryś zdał sprawozdanie finansowe i merytoryczne Zarządu za ubiegły rok oraz przedstawił aktualną sytuację finansową Zarządu Wojewódzkiego. Przewodniczący Lesław Cupryś złożył podziękowania za zaangażowanie w realizację programu LCI kol. Józefowi Rylowi, Markowi Gołdzie, Januszowi Hyjkowi i Stanisławowi Bombie.

Na ręce Pana Marka Gołdy złożono podziękowanie za zaangażowanie i nadzór w funkcjonowaniu przedstawicieli FZZ w Powiatowych Radach Zatrudnienia na terenie województwa. Prezydium podjęło także decyzję o zmianach w Zespołach i Komisjach przy WKDS, dokonano także zmiany przedstawiciela FZZ w Wojewódzkiej Radzie Zatrudnienia.

 

W dalszej części spotkania ustalono program działania ZW na najbliższy okres w tym tematykę szkolenia dla członków ZW oraz termin najbliższego posiedzenia Zarządu .


   

  

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...