• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
STAN BEZPIECZEŃSTWA PRACY W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

17 stycznia br. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie zorganizowane zostało spotkanie - konferencja pt. " Stan bezpieczeństwa pracy w województwie podkarpackim. Podsumowanie działalności Państwowej Inspekcji Pracy w woj. podkarpackim w 2012 roku".

Podczas spotkania zaprezentowane zostały cele i założenia kampanii informacyjnych i programów prewencyjnych prowadzonych przez PIP w 2013 roku, dane z działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie za 2012 rok oraz zmiany w prawie pracy obowiązujące od 2013 roku.

 

 W spotkaniu uczestniczyło ok. 50 osób, w tym przedstawiciele związków zawodowych, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, pracodawców, powiatowych urzędów pracy, ZUS z terenu województwa podkarpackiego. Forum Związków Zawodowych reprezentował Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Województwa Podkarpackiego Pan Lesław Cupryś.

 

   

  

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...