• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Obrady Zarządu Krajowego NSZZ Ciepłowników w Polsce Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
W dniach 5-7 grudnia br. w ośrodku „Za Lasem” w Poroninie odbyły się obrady i szkolenie członków Zarządu Krajowego oraz Krajowej Komisji Rewizyjnej i przedstawicieli Zakładowych Organizacji Związkowych NSZZ Ciepłowników w Polsce. Kończące tegoroczną działalność Związku spotkanie posłużyło do podsumowania działalności Zarządu Krajowego, zapoznaniu się z sytuacją organizacji związkowych w poszczególnych zakładach – problemów z jakimi borykają się pracownicy i organizacje.

Dużo czasu poświęcono dyskusji nad problemami z jakimi spotykają się w swoich zakładach niektóre organizacje zakładowe. Stało się to również przyczynkiem do dyskusji nad przyszłą formułą działalności Zarządu Krajowego, tak aby spotkania i szkolenia mogły przyczynić się do poprawy skuteczności w działalności Związku, lepszego przygotowania merytorycznego liderów organizacji zakładowych do dialogu z kierownictwem zakładów. Każdy z członków Zarządu Krajowego przedstawił swoją ocenę i propozycje dalszej działalności ZK. W dyskusji nad tymi problemami wypracowano wiele ciekawych propozycji organizacyjnych oraz tematyki szkoleń na przyszły rok.

Przewodniczący Zarządu Krajowego Lesław Cupryś zdał sprawozdanie z działalności Związku za mijający rok, oraz szczegółowe sprawozdanie z wydatków finansowych  za minione jedenaście miesięcy. Przedstawił również swoje propozycje działalności organizacji na przyszły rok, szkoleń oraz wyróżnień dla członków Związku. Przedstawił również korzyści z przynależności do struktur Forum Związków Zawodowych oraz swoją ocenę udziału Związku w akcjach i protestach organizowanych przez FZZ w tym roku.

Zarząd Krajowy NSZZ Ciepłowników w Polsce przyjął uchwałą Zasady Wyboru Delegatów na Zjazd Krajowy regulujące na nowo tryb wyboru delegatów Związku na Zjazd Krajowy.

Stanisław Bomba
ZW FZZ woj. Podkarpackiego

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...