• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Wyróżnienie dla ZOZ ZZIT przy Politechnice Wrocławskiej Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 3.67 na 5)
Związek Zawodowy Inżynierów i Techników przy Politechnice Wrocławskiej, został wyróżniony przez JM Rektora medalem 100-lecia Uczelni Technicznych we Wrocławiu. Wraz z medalem przedstawiciele związku otrzymali list gratulacyjny w którym podziękowano im za dużą aktywność członków, popartą uznaniem wśród pracowników Politechniki Wrocławskiej. ZOZ ZZIT przy Politechnice Wrocławskiej od początku mocno wspiera ruch związkowy w Województwie Dolnośląskim. Wyróżnienia tej rangi nieczęsto się obecnie zdarzają. Dlatego taki fakt powinien być dla wszystkich wątpiących nadzieją na lepsze, a także potwierdzeniem dla pracodawców, że reprezentacja związkowa jest pewnego rodzaju dobrem a nie tylko kosztem i celem do zwalczania.

W liście gratulacyjnym napisano m.in.: "To zaszczyt, że tak ważna organizacja, której działalność przyczynia się do pozytywnego wizerunku pracowników inżynieryjno-technicznych w świadomości i odbiorze społecznym, ma swoją aktywną reprezentację w naszej Uczelni".

Przewodniczący Okręgu Dolnośląskiego
Związku Zawodowego Inżynierów i Techników
Henryk Jarczok

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...