• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
"Efektywny Dialog" w CSiK Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Szkolenia CSiK
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 11 Czerwiec 2010 13:44
W dniach 10 i 11 czerwca 2010 r. odbyło się szkolenie w ramach projektu Centrum Szkoleń i Konsultacji pod nazwą "Efektywny Dialog". W pierwszym dniu szkolenie prowadziła pani Anna Majchrzak - mediator z Listy Krajowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W dniu następnym szkolenie prowadził szef działu prawnego Forum Związków Zawodowych Andrzej Jankowski. Szkolenie dotyczyło uwarunkowań i partycypacji Partnerów Społecznych w procesach legislacji i w zakresie konsultowania i opiniowania aktów prawnych. Trzeci moduł dotyczył technik komunikacyjnych i prowadzony był przez pana Krzysztofa Gruszkę - konsultanta ds. informatyki w ramach CSiK. W szkoleniu uczestniczyło 23 przedstawicieli organizacji członkowskich należących do FZZ.
Dziękujemy uczestnikom i zapraszamy na następne szkolenia o terminach ktorych zostaniecie Państwo powiadomieni w najbliższym czasie.

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...