• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Czy chcesz o tym porozmawiać? Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wiadomości - Szkolenia CSiK
Wpisany przez Jerzy Przybyszewski   
Czwartek, 29 Kwiecień 2010 12:47

Na portalu Centrum Szkoleń i Konsultacji tuż po długim weekendzie odbędą się kolejne spotkania "czaty" z ekspertami Forum Związków Zawodowych. "Czy chcesz o tym porozmawiać? - to pytanie/zwrot najczęściej padający w amerykańskich filmach...
Bo trzeba rozmawiać. Zwłaszcza związkowcy muszą umieć rozmawiać z dyrekcjami, zarządami, samorządami. I z innymi członkami związku. O prawie pracy, pensjach, etatach, o wszystkim. Rozmawiajmy najpierw z ekspertami, wykorzystajmy szansę, jaką daje nam portal CSiK i podpytajmy ekspertów, zanim usiądziemy do rozmów, w których główną rolę pełnić będziemy my sami.
Już 4 maja w pokoju "Zarządzanie i komunikacja" można będzie odpytywać panią Dominikę Staniewicz - specjalistkę ds. zarządzania i komunikacji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 14:00.
Z kolei 5 maja br. w pokoju "Dialog społeczny" można będzie porozmawiać z panią Anną Majchrzak - psychologiem i trenerem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00.
Również 5 maja br. na Państwa pytania odpowiadać będzie pan Grzegorz Grześkiewicz - kierownik Regionalnego Ośrodka EFS - pokój "Fundusze dla dialogu". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 12:00.
W tym samym dniu (5 maja) nie przegapmy okazji do porozmawiania z Tadeuszem Chwałką - wiceprzewodniczącym FZZ - pokój "Działalność FZZ". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 14:00. Tadeusz Chwałka ma ogromne doświadczenie w pracy związkowej, jest działaczem od wielu lat, w Komisji Trójstronnej zasiada od jej powstania.
Eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu. Konsultacje dostępne są na stronie www.csik.org.pl - zakładka "czat". Aby wziąć udział w rozmowach trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Osoby niezalogowane mogą się zarejestrować pod adresem http://www.csik.org.pl/

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...