• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
 
 
 
Dzisiaj jest: 26 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Przystąp do nas


Pobierz deklarację przystąpienia oraz zobacz regulamin przyjmowania
więcej

Logowanie

Zapraszamy do rejestracji! dzięki temu możesz oceniać i komentować artykuły i zdjęcia w galeriiGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Wyniki wyborów w ZW FZZ woj. warmińsko-mazurskiego Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 1.00 na 5)
Aktualności ZW FZZ - Warmińsko-mazurskie
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 08 Luty 2011 15:28
Zakończyły się wybory w Zarządzie Wojewódzkim FZZ woj. warmińsko-mazurskiego. Na Przewodniczącego wybrany został ponownie Grzegorz Paciulan z NSZZ Solidarność '80. Wiceprzewodniczącymi ZW FZZ zostali Elżbieta Butkiewicz (OZZ Pielęgniarek i Położnych), Stanisław Maleszewski (NSZZ Policjantów), Zygmunt Szlachcikowski (ZZ Inżynierów i Techników) oraz Andrzej Wierciński (FZZ Pracowników PKP). W rozwinięciu pełny skład Prezydium ZW.
Więcej…
 
Kolejarze z Komitetu Protestacyjno-Strajkowego pikietowali w Bydgoszczy Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 08 Luty 2011 15:28
Przy Dworców Głównym PKP w Bydgoszczy odbyła się dziś kolejna pikieta Komitetu Protestacyjno-Strajkowego Kolejarzy. Związkowcy z trzech największych związkowych central kolejowych informowali ludzi o stanie polskiej kolei. Zebrani apelowali do rządu o podjęcie rozmów przy kolejowym "okrągłym stole".
Więcej…
 
Kolejne referendum strajkowe w służbie zdrowia Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 08 Luty 2011 15:27
Jeśli kolejne mediacje z dyrekcją nie przyniosą efektu, pielęgniarki ze szpitala powiatowego w Stargardzie Szczecińskim będą strajkować. W referendum opowiedziała się za tym większość głosującej załogi. OZZ Pielęgniarek i Położnych z tego szpitala domaga się dla każdej pielęgniarki zatrudnionej na umowę o pracę po 500 zł brutto podwyżki, premii rocznej i udziału w zyskach oddziałów. Dyrektor szpitala proponuje 100 zł.
Więcej…
 
Rada Pracowników negatywnie o planach Kompanii Węglowej S.A. Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 08 Luty 2011 15:27
Rada Pracowników negatywnie zaopiniowała  projekt Planu Techniczno – Ekonomicznego Kompanii Węglowej S.A. na 2011 rok. Rada  Pracowników uznała za zbyt niski poziom wydobycia 39,9 mln ton węgla w obecnej zwyżkowej tendencji na światowych rynkach surowcowych. Zaś zmniejszenie o 0,2 mln ton (w stosunku do 2010r) węgla energetycznego wobec zwiększających się potrzeb rodzimej energetyki i celowe obniżenie mocy produkcyjnych niektórych kopalń Rada uznała za niezrozumiałe i szkodliwe dla spółki.
Więcej…
 
Posiedzenie ZP Komisji Trójstronnej ds. ubezpieczeń społecznych Drukuj Email
Komisja Trójstronna ds. Społeczno – Gospodarczych - Posiedzenia Prezydium i Plenarne
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 07 Luty 2011 12:30
W dniu 4 lutego 2011 r. odbyło się posiedzenie Zespołu Problemowego Komisji Trójstronnej ds. ubezpieczeń społecznych.  Przedmiotem spotkania było kontynuowanie rozmów zapoczątkowanych w dniu 28 stycznia 2011 r. dotyczących zmian do ustawy o otwartych funduszach emerytalnych. W posiedzeniu uczestniczyli z ramienia FZZ członkowie zespołu – Waldemar Lutkowski i Krzysztof Małecki.
Więcej…
 
III Konferencja w ramach dialogu społecznego w PGNiG Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 07 Luty 2011 12:30
W dniach 2-4 luty 2011 r. Jachrance odbyła się "III Konferencja w ramach dialogu społecznego w Grupie Kapitałowej PGNiG". Uczestniczyło w niej ponad 150 przedstawicieli organizacji związków zawodowych górnictwa naftowego i gazownictwa funkcjonujących w GK PGNiG oraz Rada Pracowników PGNiG SA. Konferencję zaszczycili swoim osobistym, aktywnym udziałem szefowie najważniejszych ogólnopolskich struktur związkowych, Panowie: Tadeusz ChwałkaPrzewodniczący Forum Związków Zawodowych, Piotr Duda – KK NSZZ Solidarność, Jan Guz – OPZZ a także Dariusz Trzcionka – przewodniczący Porozumienia ZZ „Kadra” i Andrzej Konecki – przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ „Solidarność”, w ramach którego działa Sekcja Krajowa Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
Więcej…
 
Przewodniczący FZZ Tadeusz Chwałka gościem "Debaty Trójstronnej" Drukuj Email
(5 głosów, średnia ocena 3.40 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Sobota, 05 Luty 2011 13:44
Dzisiejszy odcinek emitowanej na antenie TVP Info "Debaty Trójstronnej" poświęcony był zgłaszanym przez związki zawodowe przypadkom łamania praw pracowniczych. Gośćmi programu byli: Przewodniczący Forum Związków Zawodowych Tadeusz Chwałka, Tadeusz Zając (Główny Inspektor Pracy), Jerzy Wielgus (Wiceprzewodniczący NSZZ "Solidarność"), Lech Pilawski (PKPP Lewiatan) oraz Jarosław Zagórowski (Pracodawcy RP). W dzisiejszym odcinku zaproszeni goście debatowali nad tym jak ograniczyć konflikty między pracodawcami a pracownikami, jak walczyć z nieuczciwymi pracodawcami i wypłacaniem pensji z opóźnieniem. Rozmówcy poruszyli także problem istnienia szarej strefy.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 341 342 343 Następna > Ostatnie >>

Strona 341 z 343

Nasza lokalizacja

Lokalizacja Forum Związków Zawodowychzobacz na mapie google jak do nas trafić
85-069 Bydgoszcz
Plac Teatralny 4
kujawsko-pomorskie
Polska

Napisz do nas

Napisz do nasMasz pytania?
  - napisz do nas
e-mail:
biuro@fzz.org.pl
info@fzz.org.pl

Zapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii zdjęć FZZZdjęcia ze spotkań, z ważnych wydarzeń Forum Związków Zawodowych
i nie tylko!